Jana Dvořáková

Lektorka vědomé práce s tělem

Celostní masáže – Škola pánevního dna - Sexological bodywork

Pomáhám lidem převést pozornost z hlavy do těla a navázat tak spojení s jeho moudrostí a zdrojem energie.

 

Pracuji s dotekovými technikami a masážemi. Využívám metody vědomé práce s tělem prostřednictvím jeho základních projevů, jako je dech, pohyb a hlas. Speciální pozornost věnuji oblasti pánve, která je centrem našeho těla a důležitým místem naší životní energie.

Zabývám se tématy intimity a sexuality, protože jejich prostřednictvím se dostáváme k samotnému jádru naší existence a zároveň mocnému nástroji osobního rozvoje. Vycházím z nauk tantry a sexuologické práce s tělem. Jsem profesionální masérka, lektorka Školy pánevního dna a certifikovaný Sexological bodyworker.

Baví mě podporovat lidi v objevování nepoznaného potenciálu jejich vlastního těla. Sledovat jejich úžas nad tím, jaké obzory se nám otevírají, pokud jsme v kontaktu sami se sebou.

Moje nabídka

 • Celostní masáže
  Určená ženám a mužům, kteří potřebují vypnout hlavu a zapomenout na svět kolem. Zažít hluboké uvolnění přetrvávající ještě dlouho po masáži. Načerpat energii, rozproudit ji do celého těla a potažmo života. Probudit svoji citlivost, vnímavost a smyslnost. Rozvinout své schopnosti práce s energií a objevit nové úrovně prožívání. Být dotýkáni a opečovávaní tak, jak to možná ještě nezažili.
 • Tajemství pánevního dna
  Semináře a individuální sezení pro ženy, které se chtějí dostat do hlubšího kontaktu sama se sebou, cítí nedostatek životní energie nebo "jen" chtějí podpořit svoji ženskost a prožívání ženské sexuality. Pro ženy, které trápí potíže s poklesem pánevního dna, inkontinencí, bolestivou menstruací a jinými gynekologickými tématy. Ženám, které se chystají otěhotnět, připravit se na hladký průběh porodu nebo se dát po porodu zase do kupy.
 • Vaginální mapování
  Pokročilejší technika sexological bodyworku, která pomáhá ženám oživit pánevní oblast, uvolnit nežádoucí napětí a vnést více citlivosti do vaginální tkáně. Pomáhá zpracovávat fyzická a emoční zranění spojená s naší intimitou, zabývá se problematikou jizev po porodu, řeší necitlivost nebo naopak bolestivost při sexuálním styku, podporuje schopnost uvolnění a prožívání orgasmu, otevírá více prostoru pro radost a potěšení.
 • Práce s pánevním dnem
  Individuální sezení pro muže zaměřené na podpoření správné funkčnosti a kondice svalů pánevního dna. Ty mají přímý vliv nejen na kvalitu sexuálního života, ale také na celkovou životní kondici, sílu, stabilitu a sebevědomí. Pánev je jako motor a vědomá práce s pánevním dnem pomáhá tento motor seřídit. Může být cestou řešící potíže s erekcí, předčasnou ejakulací, potíže s prostatou nebo hormonální nerovnováhou.
 • Anální masáž
  Masáž zaměřená na uvolnění pánevní oblasti, svalů pánevního dna a přímou masáž prostaty. Přináší velmi intenzivní prožitky s dalekosáhlými účinky. Velmi rychle Vás dostane “do těla” a často také do hlubokého meditačního stavu. Pomáhá prokrvit, prokysličit a celkově oživit pánevní oblast. Doporučuju ji zejména mužům pro její pozitivní vliv na zdravé fungování prostaty, snižování rizika zánětů a zbytnění prostaty. V neposlední řadě je pro mnoho mužů velmi příjemná a vzrušující.
 • Umění doteku pro páry
  Není dotek jako dotek. Jsou doteky vědomé a nevědomé. Doteky, kterými dáváme, ale také doteky, kterými si bereme. Doteky, které otevírají a prohlubují partnerskou intimitu, ale také doteky, které zraňují a zavírají. Jiné doteky, na jiných místech a s jiným načasováním bude potřebovat žena a jiné muž. Pochopení rozdílů v prožívání ženského a mužského těla, vnímavost ke vzájemným potřebám a schopnost o nich komunikovat jsou naprosto zásadní pro zdravé fungování a rozvíjení partnerského vztahu.

Kompletní nabídku mých služeb, více informací k nim a aktuální ceník najdete na mých stránkách: www.telo-vi.cz

"Pomáhám lidem víc cítit, hlouběji prožívat a svobodněji žít."

Objednání

Chcete si domluvit termín? Máte nějaké dotazy? Nenašli jste v nabídce, co potřebujete, ale i tak cítíte, že vám můj přístup může pomoci?

Žiju částečně v zahraničí, takže jsem Vám k dispozici vždy jen několik dní v měsíci. Objednávejte se proto v dostatečném předstihu. Děkuju za pochopení.