Jana Dvořáková

Profesionální masérka, lektorka Školy pánevního dna a certifikovaný Sexological bodyworker

,, Žij svůj potenciál ,,

Diskutujte, sdílejte a ptejte se Jany Dvořákové v naší FB skupině Cesta Integrity Online.

Pomáhám lidem víc cítit, hlouběji prožívat a svobodněji žít. Pracuji s dotekovými technikami a masážemi, kde využívám metody vědomé práce s tělem a speciální pozornost věnuji oblasti pánve. Zabývám se tématy intimity a sexuality. Baví mě podporovat lidi v objevování nepoznaného potenciálu jejich vlastního těla. Sledovat jejich úžas nad tím, jaké obzory se nám otevírají, pokud jsme v kontaktu sami se sebou.

Standardní nabídka aneb čím jsem se zabývala před karanténou.

 

Vědomá práce s tělem

 

  • Celostní masáže - Určená ženám a mužům, kteří potřebují vypnout hlavu a zapomenout na svět kolem. Zažít hluboké uvolnění přetrvávající ještě dlouho po masáži. Načerpat energii, rozproudit ji do celého těla a potažmo života. 
  • Tajemství pánevního dna - Semináře a individuální sezení pro ženy, které se chtějí dostat do hlubšího kontaktu sama se sebou, cítí nedostatek životní energie, jakkoliv řeší své pánevní dno, menstruaci, chystají se otěhotnět nebo se dát po porodu zase do kupy.
  • Vaginální mapování -Pokročilejší technika sexological bodyworku, která pomáhá ženám oživit pánevní oblast, uvolnit nežádoucí napětí a vnést více citlivosti do vaginální tkáně.
  • Práce s pánevním dnem - Individuální sezení pro muže zaměřené na podpoření správné funkčnosti a kondice svalů pánevního dna. Ty mají přímý vliv nejen na kvalitu sexuálního života, ale také na celkovou životní kondici, sílu, stabilitu a sebevědomí.
  • Anální masáž - Masáž zaměřená na uvolnění pánevní oblasti, svalů pánevního dna a přímou masáž prostaty. Přináší velmi intenzivní prožitky s dalekosáhlými účinky. Velmi rychle Vás dostane “do těla” a často také do hlubokého meditačního stavu. Pomáhá prokrvit, prokysličit a celkově oživit pánevní oblast.
  • Umění doteku pro páry - Pochopení rozdílů v prožívání ženského a mužského těla, vnímavost ke vzájemným potřebám a schopnost o nich komunikovat jsou naprosto zásadní pro zdravé fungování a rozvíjení partnerského vztahu. Jiné doteky, na jiných místech a s jiným načasováním bude potřebovat žena a jiné muž.

 

 

Objednání

Chcete si domluvit termín? Máte nějaké dotazy? Nenašli jste v nabídce, co potřebujete, ale i tak cítíte, že vám můj přístup může pomoci?

Kompletní nabídku mých služeb a více informací najdete na mých stránkách www.telo-vi.cz