Jana Marešová

Terapeutka Tradiční čínské medicíny

,, Uzdravím Vaše tělo a duši ,,

Jak posílit svoji imunitu z pohledu Tradiční čínské medicíny

Diskutujte, sdílejte a ptejte se Jany Marešové v naší FB skupině Cesta Integrity Online.

Jednoduché typy Jana Jak posílit svoji imunitu z pohledu tradiční čínské medicíny najdete v E-booku Jak posílit svoji imunitu.

Jsem terapeut čínské medicíny. Je zvláštní, že zrovna u této části jsem strávila nejvíc času, pokud mám psát o práci, kterou dělám, nebo čemkoliv jiném, nestačí mi papír, nicméně když přijde řada na to, abych popsala svoji osobu, nějak ztrácím slova. Léčitelstvím se zaobírali už mí předkové - babička i maminka, která byla známou Brněnskou léčitelkou Ačkoliv byl celý můj život ovlivněn čínskou medicínou, trvalo mi několik let, než jsem připustila, že i já bych měla tento "dar" šířit dál a začít se TČM věnovat více do hloubky. A tak se opět dostávám k tomu, kdo tedy jsem a cože to vlastně dělám? Odpověď na tuto otázku není zcela jednoduchá. Někteří mě nazývají terapeutem čínské medicíny, jiní šarlatánem, léčitelem nebo snad dokonce čarodějnicí? Já sama si myslím, že jsem asi od všeho trochu.

 Standardní nabídka aneb čím jsem se zabývala před karanténou

Čínská medicína, léčebné pobyty v Egyptě

Mým cílem je Vaše celkové uzdravení a vyladění Vašich meridiánů, nikoliv hodinová relaxace. Rozhodně Vám neslibuji, že léčení u mně bude procházka růžovým sadem, někdy to možná bude i trochu bolet:-)  Přestože ovládám několik různých masážních technik, jejich použití závisí vždy na konkretním problému a potřebě pacienta, takže si dopředu nevybíráte, jak Vás budu uzdravovat. První terapie trvá zpravidla 1,5- 2 hodiny a skládá se z několika různých částí:

  • vstupní diagnostika

  • hlubší diagnostika pomocí baňkování, manupresury a pulsní diagnostiky

  • následná léčba (akupresura, sujok, tuina, moxa, quasha, reflexní terapie, Dornova metoda, atd.)

  • stanovéní podpůrné léčby (přírodní léčiva, čaje, masti, oleje, náplasti, koupele, pohyb a změna stravovacích návyků, atd.)

  • domluva dalších návštěv (cca 1x za 1-2 týdny, dle potřeby a Vašich možností)

Dále nabízím:

  • potravinové doplňky čínské fytoterapie (wany, tangy), potravinové doplňky Mudr.Hofmanna

  • přednášky o stravování podle TČM

  • kurzy baňkování

 

 

Kompletní nabídku mých služeb a více informací najdete na mých stránkách:  https://www.janamaresova.eu , https://janamaresova.webnode.cz/