Lucie Valchařová

Koučka emočních rovnic

,, Pomáhám lidem nálezt znovu radost ze života díky odstranění chybných přesvědčení, která se jim během života uhnízdila v hlavě a brzdí je zažívat příjemné pocity ,,

 

Když poprvé člověk okusí ten ze srdce DOBRÝ POCIT a vnitřní klid, je to jako droga, kterou už nikdy nechcete opustit. Už nikdy nechcete jít zpátky, už nikdy nechcete zažít to, co bylo předtím a máte obrovskou chuť na sobě pracovat dál, protože vidíte výsledky. A u toho chci s Vámi být - u toho, když poprvé v sobě něco zlomíte a objevíte tu neskutečnou sílu, která ve Vás je. Pokud se chcete ve svém životě cítit dobře, jsem tady pro Vás!

 

Převážnou část svého života jsem žila s pocitem obrovské prázdnoty. Cítila jsem, že to, co žiju, není ONO. Žila jsem podle obecného scénáře, jak by se vše mělo dělat a čekala na štěstí, které ne a ne přijít - dala se do podnikání, přivedla na svět dvě děti a dobrý pocit pořád nikde… 

Často jsem se sama sebe ptala, jestli takový život má vůbec smysl, jestli tohle je opravdu život, který já mám ukazovat svým dětem?

Vnitřní hlas mi napovídal, že život nemá být o utrpení a přežívání, jenže v realitě mě všechno sráželo zpátky a tichý hlásek uvnitř byl vždycky umlčen.

Až už jsem jednou přemýšlela nad tím, že to dál opravdu nemá smysl, v té chvíli ke mně poprvé přišla silná myšlenka, že JÁ TO DÁM! Že já jsem tady pro to, abych to změnila, abych nepředávala dále ten “návod”, který jsem si nesla od svých rodičů a který nebyl funkční.

Jenže co s tím? Každý chce mít skvělý život a plnit si své sny, přitom realita je zcela jiná… Jak už to tak ale bývá, když se člověk pro něco rozhodne, začnou se dít věci samy, a tak i mě přišly do cesty Emoční rovnice a s nimi se převrátil celý můj život. 

Teď když se na sebe podívám o 3 roky zpátky, tak tam stojí úplně jiný člověk. Ne vždy to bylo jednoduché. Vrátit se k sobě je často trnitá cesta, která místy bolí, ale je to jediná cesta, která stojí za to, protože pak už má v životě všechno smysl. 

Standardní nabídka aneb čím jsem se zabývala před karanténou.

Koučink zaměřený na :

  • pomoc s nalezením sebehodnoty a zvýšení sebevědomí
  • pomoc s nalezením smyslu života a pocity naplnění
  • pomoc s nalezením vnitřního klidu a radosti ze života
  • řešení partnerských krizí a krizových situací ve vztahu
  • harmonizace vztahů se svou rodinou a okolím
  • řešení problémů v mateřství
  • pomoc s nalezením vlastních talentů
pomoc s nalezením vnitřní rovnováhy

Cena

1.000 Kč / hodina
Délka setkání je 2 hodiny.

Objednání

Napište na e-mail: info@cestaintegrity.cz nebo využijte formulář níže.

Odpovím vám obratem a společně termín zarezervujeme nebo zkusíme vymyslet jiný vyhovující.