Simona Hrabalová

Kraniosakrální terapeutka, Facilitátorka Access Bars®, Tělesných procesů a Energetického FaceliftuTM, praktikantka NLP a Happy mouthTM

,,Kdykoli se pracuje s tělem, změní se i další oblasti života.”

Gary Douglas – zakladatel Access Consciousness®

Jedinečný přístup Simony

Vytvářím bezpečný prostor, kde se můžete spojit sami se sebou a svými zdroji. Zjistit, co je pro vás přínosné a vystoupit z přesvědčení, omezení a soudů, které už pro vás nefungují. Otevírám možnosti a jiné úhly pohledu.

Naše těla jsou klíčem… dopřejte si kouzlo doteku, který mění naše těla i naše životy. Rozpouští napětí, bolesti či zamrznutí uložené v těle, přináší uvolnění a prostor pro nové možnosti.

Co kdybyste byli tím, kým opravdu jste, ve své síle a potenci a přitom byli vnímaví a vědomí?
Co kdybyste pozvali do svého života více lehkosti a radosti?

„Podpořím vás v tom, abyste byli více přítomni se sebou i svým tělem a vnímali, že si můžete vybírat, jaký život chcete tvořit.
Co kdyby změna mohla být snadná?
"

Nabídka služeb Simony Hrabalové v Cestě Integrity

 • Kraniosakrální terapie
  Prostřednictvím jemného doteku vytváří hluboké uvolnění a regeneraci. Uvolňuje z těla napětí a léčí zranění uložená v těle i s nimi spojené emoce. Můžete prožít vnitřní prostor a volnost. Naslouchat svým potřebám a spojit se se svými zdroji.
 • Access Bars®
  Přináší do života více lehkosti a radosti. Barsy působí na energetické úrovni, kde uvolňují a rozpouští naše omezující nastavení. Uvolňují naše tělo, čistí naši hlavu. Podporují naši schopnost přijímat a vytvářet možnosti a hojnost na různých úrovních našeho života.
 • Access Facelift™
  Je energetickým tělesným procesem, který omlazuje obličej a odvrací stárnutí. Aktivuje svalové struktury, které se stávají více pohyblivé, mění naše úhly pohledu na stárnutí a další oblasti našeho života a tím projasňuje naši tvář a mění naše vyzařování. Je to velmi pečující a příjemný tělesný proces.
 • Neurolingvistické programování (NLP)
  Jaké by to bylo, spojit se se svými zdroji vnést je i do těch oblastí života, kde je to zatím obtížné? Kde se stále opakují podobné situace, kde nevidíte žádné možnosti či řešení?
  Naše mapy, se kterými chodíme po světě, jsou omezené. A i když si těchto omezení jsme vědomi, je někdy obtížné je změnit.
  NLP zvyšuje naši pružnost, vidíme více možností a jsme schopni naslouchat svému vnitřnímu hlasu, a vnímat, kam nás to táhne, a následovat to.
 • Masáže
  Můžete si užít péči doteku doprovázenou vůní éterických olejů, zabydlet se ve svém těle nebo si dopřát lymfatickou masáž a podpořit svůj imunitní systém a rozproudit emoce, masáž hlavy pro hlubokou a příjemnou relaxaci či masáž přímo na míru pro vás. 
 • Osobní facilitace
  Otázky pro uvolnění situace, více možností a uznání vašich kapacit a toho, co je přínosné právě pro vás. S využitím nástrojů Access Consciousness®, NLP, principů rodinných konstelací.
 • Tělesné procesy Access Consciousness®
  Byly vytvořeny tak, aby pozvaly tělo do větší lehkosti, vyživily je a opečovaly, umožnily návrat do zdraví a usnadnily regeneraci. Tak, aby podpořily naši ochotu přijímat. Mění naše úhly pohledu na tělo a soudy, které o těle máme.

Navštivte semináře, které Simona organizuje, nejbližší:

Kompletní nabídku a více informací najdete také na stránkách SimonaHrabalova.cz

Chcete se k Simoně objednat?

Vyplňte náš formulář kliknutím na tlačítko níže nebo ji kontaktujte přímo
na email: hrabalova@gmail.com nebo tel.: 608 530 271