jóga pro děti Brno Jundrov

Yogínek
jóga pro děti 3 - 12 let se Soňou

Vždy ve středy 16:40 - 17:40 hod

Lektorka Soňa Peterková

Nemám tady pro vás Soninu osobní fotku, protože selfí nemá ráda, ale jednou jsem jí takhle vyzpovídala, cože pro ní Yogínek znamená :)

"Na mých kurzech a obzvláště s dětmi v Cestě integrity je nejvíce znát sociální aspekt - jsme tam taková jedna velká rodina.
A to obrovsky podporuje rozvoj doslova osobnosti dítěte a to mě neskutečně baví sledovat, jak se posouvají. Ze začátku se stydí, jsou bázlivé, ale dostanou možnost se projevit - verbálně a neverbálně, do ničeho je nenutím, vše je nabídka a mohou to klidně jen sledovat
A tak např. chlapeček, který půl roku běhal jak kometa :) - nevydržel chvíli a pak se začal zapojovat a stal se z něho vysloveně Jogín - cvičil i doma. Zkrátka potřeboval dění půl roku jen z povzdálí sledovat a běhat jako kometa kolem :) Je to mazec pak vidět takovouhle obrovskou změnu a rozvoj, v podstatě duše."

Jak mohou děti díky józe získat zklidnění a respekt?

Lekce jsou vedeny zábavně pomocí básniček, hudby a různých pomůcek, využíváme spojení jógy, arteterapie a muzikohrátek.

Děti získají rovnováhu těla, duše a mysli, zlepší se jejich soustředění, hravost a fantazie, naučí se odpočívat a čelit stresovým situacím, respekt k sobě i svému okolí.

Kdy?

  • Vždy ve středu od 4. 10. 2023 v 16:40 až 17:40 hod
  • Před Vánoci končíme 13. 12.,  v lednu se uvidíme všechny středy.
  • Nové pololetí zahájíme až od 21. 2. 2024

Přihlásit se můžete kliknutím na tlačítko níže.