Reference

Zázraky se dějí!

roztoušené sklerózy je extrémně důležitý vnitřní klid a pravidelné cvičení. To vám řekne každý, ale jak to k sakru udělat, když po vyřčení "ortelu" všichni vytahují kapesníky ... 👊
Našla jsem spojení vnitřního klidu a cvičení. Ano, nezbláznila jsem se, vážně to jde. Cvičím sice doma, ale hledala jsem ještě něco, kde by jim nevadil můj občasný držkopád a nedávala bych nohu za krk. Nebudu napínat, tím tajemstvím je Čchi-kung.
První lekce byla krušná. Líbilo se mi to, ale doma bolel člověk na pět dalších životů dopředu, ale bacha, zacvičila jsem celou sestavu. Záhada bermudského trojúhelníku, jelikož do té doby jsem se neudržela rovně na nohou a tam jsem dala i holubičku! A ne, holubička neumřela ihned po vzletu, ale držela se statečně jako když jí bylo pět! 🤸‍♀️
Tenhle záhadný průběh mě přinutil k příchodu na další lekci. Znovu to bylo úžasné a po cvičení nejen že nic nebolelo, ale chodila jsem naprosto normálně. Tenhle bezva stav vydržel několik hodin. Po každém dalším cvičení se prodlužuje interval stavu, kdy chodím krásně jako laňka, která čeká na jelena. Dnes večer vyrážím znovu a už teď se moc těším.
Součástí Čchi-kungu je (na začátku i na konci) meditace, kde spolehlivě zahubíte všechny Voldemorty za celý den a odejdete domů jako nový člověk. 🍀

Tímto chci poděkovat i své lektorce, která asi ani neví, jak moc mi pomohla (a pomáhá). Díky, Míšo! 😇
REFERENCE ČCHI-KUNGBlogerka - Můj život s roztroušenou sklerózou
Čchi-kung doporučuji každé ženě, co hledá zklidnění a ukotvení. Meditace, strečink, automasáže, aromaterapie doplňují samotnou sestavu, kterou se postupně detailně učíme. Lektorka Míša je báječná, velmi citlivá na náladu skupiny. Skvěle přizpůsobuje hodiny naším aktuálním potřebám.
REFERENCE ČCHI-KUNGLucie Kratochvílová
Ahoj Reny, jedním slovem - úžasné. Tvé vedení, i struktura cvičení, i sestava samotná. Líbí se mi všechny prvky průběhu večera, od sdílení, přes relaxace, rozcvičení, masáž - ta by mohla být klidně hodinová:-), a celou sestavu včetně hudebního doprovodu. Ať jsem přišla jakkokoliv rozhozená, ze cvičení jsem odcházela vždy klidná, smířená s celým vesmírem - jako všechny ženy. Podařilo se ti najít krásný prostor přesně odpovídající počtu žen. Cením si tvého klidného citlivého vedení, pevného jasného hlasu a vnímavosti vůči nám. Myslím, že se ti podařilo vytvořit skupinu žen, které budou spolu s tebou dál pokračovat. Já určitě. Děkuji!
REFERENCE ČCHI-KUNGS láskou, Romana
Ahoj Renčo, Tvoje lekce pro mě znamenaly velkou pomoc v nelehkém období, kdy jsem potřebovala zklidnit a nabrat další potřebnou energii ke zdolání (snad) poslední překážky na mé cestě k uzdravení. Děkuji Ti moc za to, jak lekce Čchi-kung pro ženy vedeš a jsem moc ráda, že jsem mohla a můžu být součástí naší krásné skupiny. Přeji Ti spoustu dalších takových kurzů a těším se, že se na nich budeme i nadále potkávat a čerpat pozitivní energii.
REFERENCE ČCHI-KUNGŠárka
Milá Renčo, chtěla bych velmi poděkovat za možnost absolvovat kurz Čchi-kung pro ženy pod Tvým vedením. Musím upřímně říci, že jsem se každý den těšila na další lekci a společné setkání. Obdivuji Tvůj entuziasmus, radost a vlídnost, která z Tebe přímo čiší. Dokázala jsi navodit skvělou atmosféru plnou pohody, přijetí, harmonie a radosti. Naučila jsi nás nejen jednotlivé cviky Čchi-kung, ale zprostředkovala jsi nám také filozofii, která za tímto cvičením je. A musím zmínit také velmi intenzivní řízenou relaxaci, která dle mého názoru každé cvičení ještě umocnila. Cvičení mi otevřelo zcela nové obzory a jsem za to velmi vděčná. Už se těším na další společná setkávání. Doufám, že kurz bude pokračovat! :-) DĚKUJI!
REFERENCE ČCHI-KUNGŠárka
Ahoj Renčo. moc děkuji naší lektorce Renči za její nadšení pro toto cvičení, kterým mě „nakazila“. Už po prvním setkání jsem věděla, že chci pokračovat a že bych ráda přišla na každou lekci, protože bych mohla přijít o hodně nových zkušeností. Na hodinách jsem cítila zpomalení a tím silněji jsem asi mohla prožívat pocit, že v životě jde něco i snadno, s minimálním úsilím. Velmi příjemný pocit, který si snad dokážu zapamatovat napořád. Prostě někdy je dobré nechat věci jen tak plynout. Po lekci jsem odcházela s příjemnou nahromaděnou energií. Je mi líto, že kurz už končí, protože toto cvičení je návykové. Ale snad si najdeme čas si ještě společně zacvičit.
REFERENCE ČCHI-KUNGJana
Úžasná uklidňující cesta k sobě vedená úžasnou ženou. Těším se na další lekce cvičení! Děkuji!
REFERENCE ČCHI-KUNGGabriela
Kurz cvičení Cchi-kung pro probuzení a podporu ženskosti, který jsem absolvovala pod vedením Renaty Michálkové, byl jedním z nejpříjemnějších cvičení, které jsem navštěvovala. Paní Michálková cvičení vedla s velkou lehkostí, citem a laskavostí, její vysvětlování jednotlivých částí sestavy bylo velmi srozumitelné. Čím byly ale tyto hodiny vyjimečné, bylo jakési zvýšení sebedůvěry a sebehodnoty, které v nás dokázala paní Michálková - ne slovně, ale svým přístupem - navodit. Za její vedení jí velmi děkuji a přeji jí mnoho dalších spokojených "cvičenek".
REFERENCE ČCHI-KUNGKateřina

Psychoterapie, psychologické poradenství -- Individuální, párové a rodinné konzultace

„Všechno, s čím se setkáš, Ti může být cestou.“

Individuální poradenství a terapie může být cestou pro lidi, kteří cítí v některé oblasti svého života nespokojenost, jsou v obtížné životní situaci a vnímají potřebu změny.

Jana Kohnova

psycholožka, terapeutka, lektorka
Nechte za sebou nespokojenost, ztrátu životní energie, konflikty, úzkosti, agresivitu i traumatické událostí. Najděte vaší spokojenost a naplnění.

EFT - technika osvobození emocí, naslouchání vlastnímu tělu

Metoda EFT je moderní technika harmonizující lidský organismus. Jedná se o terapii, která spojuje psychologické poznatky se znalostmi o energetických (meridiánových) dráhách v těle. V průběhu terapie je součástí psychologické práce s klientem stimulace vybraných meridiánových bodů poklepem konečků prstů

EFT lze aplikovat v oblasti:

 • emocí (traumata, strachy/fobie, hněv, nervozita, smutek, stud, pocit viny, pocit nejistoty, žárlivost, závislosti apod.),
 • myšlenkových vzorců ? negativních přesvědčení (nezasloužím si, neschopný, bezcenný, neatraktivní, bez lásky, bez síly, bezbranný, méněcenný apod.),
 • fyzických potíží (bolesti hlavy, alergie, nespavost, problémy s trávením…)

EFT Vám pomůže:

 • vyrovnat se s minulostí,
 • zbavit se omezujících vzorců chování,
 • zbavit se strachu z budoucnosti
 • uzdravit se.

Anna Kršková

bodypsychoterapeut a praktik EFT
Do nedávna jsem pracovala jako profesionální průvodkyně porodem a to v porodnici i doma, to mi umožnilo nahlédnout do různých úrovní psychiky ženy během těhotenství a porodu a jejího vlivu na průběh porodu. Pracuji jako bodypsychoterapeut a praktik EFT, pomáhám lidem rozvíjet kontakt se sebou, svým tělem a pocity, naslouchat tělu jako moudrému rádci, nalézat a naplňovat jeho potřeby a žít tak plnější, zdravější a radostnější život.

Rodinné konstelace

V našich životech se neustále něco děje nebo neděje podle našich plánů. Můžeme mít pocit, že vlastně nevidíme všechny souvislosti, prožíváme údiv a rozčarování. Hledáme možnosti, sílu, odhodlání najít sami sebe a svůj směr.

Uvidět pohyb v životě, v rodinách i v lidech kolem sebe nebo sami v sobě, znamená více možností. Při jakékoli konstelaci je možné zažít podporu od našich předků, najít spojení a cítit uvolnění, když se věci dostanou na své místo. Díky tomu se můžeme opřít o svoje kořeny a žít svobodně svůj vlastní život.

Podívat se můžeme na vztahy, práci, peníze, zdraví a chuť do života.

Věrka Lukášová

Pracuji již 20 let s lidskými příběhy. Ve své práci se zaměřuji na rovnováhu a harmonii individuálně v každém člověku a jeho životě. K tomu využívám své znalosti z oblasti psychosomatiky,homeopatie, NLP, kraniosakrální a viscerální terapie. Šestým rokem vedu každý měsíc konstelační skupinu. Konstelační výcvik jsem absolvovala u Bhagata v Institutu rodinných konstelací.

Vědomá cesta ke svobodě

Pokud cítíte, že Vás už nebaví situace ve které se nacházíte a toužíte po změně velmi ráda budu součástí vaší proměny. Jste úžasné bytosti plné nekonečného potenciálu a já Vám z celého srdce přeji, ať se zbavíte starého co Vám neslouží a rozlétnete se.

Jste připraveni podniknout Cestu a zažít skutečnou změnu? 
- cítíte v životě strach, obavy nebo stres způsobený prací, rodinou nebo zdravotním stavem?
- máte zdravotní problém - fyzický nebo mentální?
- toužíte po větším naplnění ve vztazích?
- omezuje vás dlouhodobě pocit únavy, demotivace, slabosti nebo deprese?
- odkládáte své činnosti a povinnosti, bojujete s nerozhodností i tehdy, kdy na vaší práci záleží?
- cítíte, že jste se v životě "zasekli", jako byste nevěděli, kterým směrem se vydat, nebo jak z toho ven?
- i zdánlivě běžné věci nebo blízké osoby ve vás dokážou vyvolat hněv nebo zuřivost?
- máte pocit, že jste neschopní, nemožní, horší než ostatní, popř. pocit, že ostatní mají v životě větší štěstí, jen vám se nic nedaří?
- máte svoje životné cíle a vize, ale nevíte, jak je realizovat?
- chcete objevit svůj vlastní skutečný potenciál, svůj smysl života?
- máte pocit, že v životě musí existovat „ještě něco víc…“?

Dagmar Mertová

„Jedním z největších darů, které si můžeme dát, je otevřít se pravdě o sobě samých a nalézt své skutečné já. Celá naše bytost pak zazáří jasným světlem.“
Jsem vděčná za každou zkušenost ve svém životě, za nemoc, kterou jsem si prošla a díky nim získala směr a sílu se ponořit do hloubky sama sebe a podívat se na přesvědčení a strachy, které jsem si o sobě během života vytvořila. Cesta je pro mě dar. Najednou vidím ty možnosti, které jsem měla zastřené, cítím tu sílu, která ve mě dřímala.

Místo:

Cesta integrity, Nálepkova 197/14 (na domě je číslo 14)
Brno Jundrov
Dům je v blízkosti MHD zastávky Optátova a známé restaurace Piava.

Cena:

Vstupné na celý festiválek: 950 Kč
Celodenní vstupné v úterý či ve čtvrtek: 400 Kč
Celodenní vstupné ve středu: 250 Kč
Vstupné jen na jednu přednášku: 150 Kč

Vzhledem ke kapacitě prostor je počet vstupenek na akci omezen na
30 ks celodenních vstupenek
plus max 5ks jednotlivých vstupů k 1 přednášce

Jóga (i pro děti a mámy s dětmi)

Somatic experiencing, vědomá práce s tělem - sexological bodywork, péče o jizvy, kraniosakrální terapie, tradiční činská medicína

Čchi-Kung

Masáže na míru, celostní smyslná masáž

Prožitkový-terapeutický tanec

Jóga, dech, meditace, thajské masáže

Pravidelná cvičení každý čtvrtek v malé skupince

Chceš udělat něco zdravého pro své tělo a přitom se příliš nezapotit? Přijď si zacvičit do Cesty integrity!

Čeká tě fyzicky nenáročné cvičení pro harmonizaci těla a duše, které je vedeno relaxační formou.

Na co se můžeš na lekcích těšit?

 • Zažiješ rozmanitost v lekcích, kde vědomě protáhneš a posílíš své tělo.
 • Naučíš se pracovat s dechem a emocemi, rozproudíš krev a energii ve tkáních.
 • Léčivými doteky tradiční thajské masáže se naučíš regulovat stres a snížíš hladinu stresového hormonu kortizonu.
 • Závěrečná meditace a relaxace tě ponoří do vnitřního prostoru, kde najdeš zdroj své Síly.

Lekce jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí cítit ve svém těle příjemně a dovolit si vnímat sám sebe.

Kontaktní osoba

O veškerou organizaci kalendáře, akcí a seminářů, úpravu webových stránek, se stará Asistentka a podpora Cesty Integrity.

Lucie Navrátilová

telefon: +420 732 840 437
(na příjmu nejdříve po 12hod., nebo napište sms)

mail: seminare@cestaintegrity.cz

Uzavřený kurz Kraniosakrální jógy

Celkem 13 lekcí od února 2019
kurz 17:30 - 19:00

Za kolik:

Cena 130 Kč/os/lekce - 1.690 Kč osoba/celý kurz

Max. počet účastníků:

12
Poseldní 4 volná místa.

Místo:

Cesta integrity, Nálepkova 197/14 (na domě je číslo 14), Brno