Proklikli jste se již na starší akci

Pro informace o aktuálně pořádaných seminářích pod naší střechou vyberte:

Pohodový večer z jiného světa

Povídání, hudba a spočinutí v průzračném poli Prány

Lukáš Čeloud a Martin Kučera

Dva muži, kamarádi, kteří mají chuť sdílet, co vše je možné :)

„Vesmír mi poslal do života Martina Kučeru - tohoto velkého hudebníka z kapely Čardáš Klaunů. Nějak to život chtěl, aby jeho přechod na Pránu proběhl nějakým způsobem skrze má slova. Co se pak všechno začalo dít díky našemu přátelství a společný čas (který trval snad měsíc v kuse?), je fakt neskutečné. Co jsme vše zažili. A jak se v obou z nás začaly probouzet naše dary.
Lukáš Čeloud

Více informací také na Facebooku.
Přihlásit se můžete kliknutím na tlačítko níže nebo zasláním emailu na adresu celoudek@centrum.cz

"Před půl rokem se mi to nečekaně stalo - v jedné meditaci jsem najednou ucítil, že se děje něco jinak. Shodou okolností jsem narazil na video Petra Tichého o práně a zjistil jsem, že je to "ono", co jsem sám zakusil. Okamžitě jsem se rozjel na svůj první kurz pránické vyživy... a od té doby se dějí věci!"

...jak pokračuje Lukášův příběh? Přijďte si poslechnout osobně.

Co vyjímečného zažijete?

  • Povídání o Práně. Co to vůbec je, jak to funguje a jaké to je žít s touto energií. Pro některé z vás to bude možná první seznámení :)
  • Jak nám Prána mění život. Sdílení vlastní zkušenosti a náš příběh života s pránickou energií a s pránickou výživou. Pro Lukáše tato změna probíhá již půl roku, pro Martina 4 měsíce. 
  • Ale náš hlavní záměr je spočinutí v přítomnosti a okamžiku večera s vámi, co přijdete. Zastavení možná v "jiném světě", kde existují možnosti bytí, o kterých se běžně nemluví. 
  • Hudební podkres celým večerem pod vedením Martina Kučery, aby nám bylo ještě blaženěji.

Kdy?

  • Čtvrtek 9. září 2021, 18:00 - 19:30

Cena

  • Symbolické vstupné 100 Kč nebo jak to budete sami cítit.