Lukáš Čeloud

Profesionální masér, průvodce k vaší vnitřní spokojenosti skrze konzultace, meditace a pránickou výživu

 ,,Bojovník není o dokonalosti nebo vítězství nebo nedotknutelnosti.
Bojovník je o naprosté zranitelnosti.
To je jediná skutečná odvaha”
 

Životní cesta Lukáše Čelouda

Ahoj jmenuji se Lukáš a mám dětskou mozkovou obrnu
Kdysi mi řekli, že nemám na to masírovat profesionálně, kvůli svému postižení. Já ale v sobě vždy cítil, že přijde čas kdy se objeví určité životní poznání, které mi bylo posláno, aby se skrze mě projevovalo. 

Tak jsem začal měnit svůj osud.

Absolvoval jsem kurzy masáží a nemožné se stalo realitou, nyní můžu masírovat :) 
Život tomu ale chtěl, abych se posunul ještě dál.  Po 9-ti letech (zhruba od r. 2012) mé určité duchovní cesty, se mi nečekaně během jedné meditace otevřel přístup k Práně (kterou já vnímám jako univerzální čistou energii). Tento přístup mi otevřel úplně nové možnosti získávání výživy, nyní mohu čerpat pouze z tohoto pránického napojení, bez nutnosti jídla. A zároveň si jídlo klidně můžu kdykoliv dopřát. Prána mi dodala svobodu volby.

Začala moje nová fáze poznávání :) a jasná vize:
"Začni dělat vlastní pranické pobyty a postav se na plno na vlastní nohy. Do své vlastní síly, pro kterou jsi tady."

Teď jsem tady a budu rád sdílet svoje zkušenosti a svojí energii. Tím co mě nejvíc baví a to jsou meditace ticha, masáže a samozřejmě mé zkušenosti z pránické výživy. Budu se těšit na tvou návštěvu.

„Život je zábava, hra, ale to nejdůležitější jsem už našel. Zjistil jsem tu pravdu, kterou všichni hledají - svým poznáním duchovním jsem našel sám sebe, své životní naplnění. Vím, kdo ve skutečnosti jsem a užívám si samotnou existenci tady na světě. Jen to, že tady můžu každý moment být.
A vše ostatní je hezký bonus. 
Můj takový největší úkol je jen tak sedět s lidmi, nebo sám, a vyzařovat. Doma v tichosti, v meditaci, klidně několik hodin a jen tak sedět... víš ono to není jen tak, jen se to zdá, ale i to je práce :)
A masáže? To je dokonalé vyvážení - práce, která je vidět a která se dělá tělem. Mám masáže rád, jsou takový dobrý propoják a držák ve hmotě.
Navíc mě moc baví a je to pro mě fakt zábava.
A když přišla energie Prány, tak to už je teprve jízda :)"

Lukáš Čeloud pod střechou Cesty integrity nabízí

 • Masáže
  * 45 minutové: záda - 500, Kč, záda + šíje - 550 Kč, celé nohy -  400 Kč
  * 30 minutové: ruce -  360 Kč
  * celkové 90 minutové - 850 Kč
 • Osobní soukromé rozhovory
  Na nejrůznější témata co vás trápí v životě, taková osobní konzultace, u které využívám své životní poznání ... 500 Kč / hodina
 • Meditace ticha
  Meditaci společnou s tichým sezením a s tichým rozjímáním. V tom je moje největší síla i záliba, které se věnuji vlastně nepřetržitě 8 let mé duchovní cesty dle mého duchovního učitele ... půl hodiny meditace sezení v tichosti ... 300 Kč
  Ideální přidat k vaší masáži nebo soukromému rozhovoru. Léčivé ticho na začátku vám pomůže desednout, ztišit se a vnitřně naladit na konzultaci nebo masáž. Poté zase podpoří doznění našeho setkání a váš hluboký relax a odpočinek.

A také setkání pro skupiny

Pohodový večer z jiného světa

Povídání, hudba a spočinutí v průzračném poli Prány
"Před půl rokem se mi to nečekaně stalo - v jedné meditaci jsem najednou ucítil, že se děje něco jinak. Shodou okolností jsem narazil na video Petra Tichého o Práně a zjistil jsem, že je to "ono", co jsem sám zakusil. Okamžitě jsem se rozjel na svůj první kurz pránické vyživy... a od té doby se dějí věci!"

...jak pokračuje Lukášův příběh? Přijďte si poslechnout osobně.

Srdečné pozvání platí také na pránické pobyty
pod vedením Lukáše Čelouda a týmu lidí, kterým on sám opravdu věří

Pránický pobyt Český ráj
18. - 25. 10.

Kliknutím na obrázek budete přesměrování na Lukášův FB příspěvek.
Vyjímečný pobyt v přírodě, plný hudby a spočinutí v léčivé energii Prány.

"Nemusíte chtít na Pránu přejít. Můžete dál žít a jíst :) Přesto vás srdečně zvu, protože jen pobýt v tomto pránickém poli je ozdravné. A vaše buňky si samy do sebe začnou nahrávat nové obzory a možnosti. Vše je možné. A můj život je toho důkazem. Třeba se časem i rozchodím :)"

Lukáš Čeloud

Chcete se k Lukášovi objednat?

Vyplňte náš formulář nebo jej kontaktujte přímo
telefonicky: 721 133 109 nebo na mail: celoudek@centrum.cz