Kamil Škrobala

Harmonizace aury, čaker a energetická bezkontaktní masáž

Kamilův jedinečný přístup - aktivace zákonu přitažlivosti

Na náš pocit energie či únavy má významný vliv PROSTŘEDÍ a POSTOJE.

Změnit prostředí - práci, vztahy, patří k významným životním rozhodnutím, ale možná ne vždy nutným.

Nabízím vám naopak změnu vlastních postojů a to navýšením vibrací svého energetického systému. Takto  totiž začneme elegantně proměňovat i své prostředí. Na základě ZÁKONA PŘITAŽLIVOSTI také začneme do svého života přitahovat nové lidi, příležitosti a situace, díky kterým se zcela přirozeně začne proměňovat i naše prostředí a obecně tak vzrůstat kvalita našeho života, tj. spokojenost, radost, hojnost, zdraví, flow...

K čemu je dobré mít vyladěný náš energetický systém?

Jeden obrázek vydá za tisíc slov ;)

„Rozsvěcovat světýlka“ je mým záměrem při energetických masážích a terapiích. Mám tím na mysli zvyšování vibrací osobního energetického systému, a to zejména na takovou úroveň, kdy už dotyčný klient nebude potřebovat vnější zásah a svou energii si bude dále navyšovat a opečovávat sám.
Někdy je tato cesta rychlejší, jindy pomalejší. Svalovcem v posilovně se také nikdo nestane přes noc a bez trenéra je cesta ke svalovci pomalejší."

Kamil Škrobala pod střechou Cesty integrity nabízí

 • Harmonizace osobního energetického pole a čaker (terapie)
  - Podpora vlastního vedení, vnitřního světla, intuice
  - Rozšíření vědomí, zvýšení citlivosti, síly i odolnosti zároveň
  - Zlepšení vztahu s otcem, partnerem, muži obecně
  - Změna postojů k životním situacím
  - Posílení sebevědomí, sebedůvěry a vědomého života ve hmotné realitě (žádné ezo ulítávání)

  Harmonizace osobního energetického pole (aury) a čaker je téměř bezkontaktní.
  Lze absolvovat i vzdáleně po telefonu.
 • Energetická masáž Hadí žena
  - Prožitek propojení se Zdrojem, Bohem, Vesmírem … doplň si co se Ti líbí
  - Prožitek posvátné sexuality jako zdroje životní síly a spojení s božskou energií

  Energetická masáž je téměř bezkontaktní, pracuji zejména v auře.
  Energetické masáži lze absolvovat až od 2. sezení, vždy jí předchází harmonizace aury a čaker.


  Délka setkání vždy cca 1,5 - 2 hodiny.
  Cena 2 500,- Kč za sezení.

Reference k energetické masáži Hadí žena

„Děkuji za poznání doposud nepoznaného a intenzivního. Na konci masáže jsem se cítila jako obrovské zářící slunce, jako kdybych byla na obláčku, v jiném krásném stavu, přitom mém. Takové silné vibrace, energii v rukách jsem ještě nikdy necítila. Děkuji za bezpečné a příjemné provedení touto cestou.“
„Těžko dát tuto zkušenost do slov. Masáž mi přinesla dosycení, sílu, klid, větší vyrovnanost, šťávu, radost.“
„Ahoj Kamile. Musím ještě jednou poděkovat. Při té práci, když jsem viděla sebe jako malou holčičku, která si poskakuje po louce, protože ze sebe pustila ten smutek, tak už i vím, z čeho pramenil. To propuštění, a vědět, že můžu bylo úžasné. Děkuji, že jsi mi ukázal, jak pracovat s hadí silou. Zdá se mi, že je to jiné než Reiky energie. Je moje, a to mě baví, takže zkouším, co to jde.“

Upozornění - uvolnění stínů, bloků, osobní transformace
Všichni jsme individuální bytosti a v průběhu života se nacházíme v různých fázích života. Může se tedy stát, že se při energetické práci spustí osobní transformace, že se začne uvolňovat více bloků a proces bude spíše nepříjemný než příjemný. Přestože proces může být nepříjemný, tak platí, že nám život či naše vyšší já nenaloží víc, než jsme schopni zvládnout. Důvěra v sebe a proces je v tomto čase důležitá. Každá bouřka se přežene.
Používám zde příměr ke sklenici s vodou a usazeným kalem. Když do takové sklenice vlijete proud čisté vody, kal se zvíří, vyteče (možná ne hned všechen) a voda se pomalu začne ustalovat. Obdobné je to s naší energií a tělem. Vše nové potřebuje čas a správné podmínky.

Jak probíhá energetická masáž a harmonizace aury a čaker?

 • Harmonizace aury a čaker probíhá ve stoje. Ideální je mít zavřené oči, abyste měli možnost lépe vnímat své tělo, pocity i myšlenky. Vše jen vnímat, při harmonizaci nic nezpracováváme, působí energie. Má práce spočívá v podpoře přirozeného toku vaší životní energie a odstranění případných bloků, které přirozenému toku brání. V zásadě je to terapie pro Vás a "za Vás" (trochu to zjednodušuji). Výsledkem je pocit klidu, harmonie, blaženosti ... někdo používá pojem "vyZENovat se".
 • Energetická masáž Hadí žena probíhá v leže na masérském lehátku a opět se pracuje zejména v auře. Nejedná se o tantrickou masáž, přestože prožitek může být obdobný - je specifická v tom, že tady už nejdeme cestou "za vás", tj. z venku, ale zevnitř. Očekává se vědomá práce s vlastním tělem a energií díky aktivaci a zesílení vaší vlastní vitální energie, Hadí síly. Je to podpora tuto sílu plně prožít, uchopit, naučit se s ní pracovat a používat v běžném životě. 

Těším se na Vás :)

Chcete se ke Kamilovi objednat?

Vyplňte náš formulář kliknutím na tlačítko níže
nebo se ozvěte Kamilovi přímo na tel. č. : 777 339 368 (8 - 17 hod. primárně SMS, po 17 hod možno i volat)